KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 7819666
nr 781 9666
Kopparstick
1700-tal, 36x47
Kondition: skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 1 oktober 2012
kl 18:14:29
250 kr
300 kr
350 kr
400 kr